تک وب

تصادف 2 بالگرد نظامی فرانسه قربانی گرفت

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ ۲۰:۳۷:۰۳
تصادف 2 بالگرد نظامی فرانسه قربانی گرفت
3 ساعت قبل ... هنوز جزئیات بیشتری از نحوه برخورد این 2 بالگرد منتشر نشده اما گفته میشود که آنها حین انجام یک تمرین آموزشی بوده اند.
6 ژانويه 2018 ... ساکنین منطقه الدراز بحرین از بازداشت بانویی بحرینی توسط نیروهای امنیتی در طی سرکوب تظاهرات مردم در عصر امروز خبر دادند.
در سال ۱۹۴۰ و همزمان با پیشرفت در ساخت موتورهای هم‌محور (موتورهایی که در آن نیروی پیشران و پسران هر دو ملخ توسط یک موتور تولید می‌شود) اولین بالگرد برای استفاده‌های نظامی توسط سیکورسکی ساخته شد و اولین پرواز آن در سال ۱۹۴۰ در آمریکا با موفقیت صورت گرفت که آن را دو خلبان تا ارتفاع ۱ کیلومتری زمین در مدت ۱ دقیقه بالا ...
بالگرد جنگنده یا بالگرد تهاجمی بالگردی است که از قدرت آتش مناسب و توانایی رودرویی با آتش دشمن برخوردار است و در عملیاتهای تخریبی نظامی علیه تسلیحات سنگین و زره‌پوش‌های دشمن و ماموریت‌های پشتیبانی نزدیک هوایی از نیروهای خودی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
3 ساعت قبل ... سرهنگ مجتبی سهرابی رئیس کلانتری 127 نارمک از خودکشی جوانی 34 ساله در خانه مجردی اش در روز چهارشنبه خبر داد.
5 ساعت قبل ... منابع محلی از سقوط ۲ بالگرد نظامی در فرانسه و کشته شدن دستکم ۵ سرنشین این دو بالگرد خبر دادند. ... گزارش منابع فرانسوی این سانحه در ۵۰ کیلومتری شمال غرب سن تروپه(در ۱۰۴ کیلومتری شرق مارسی، در منطقه پپروانس آلپ-کوت دازور در جنوب شرقی فرانسه) رخ داده است و زوایای سانحه هنوز مشخص نیست. /353588/2/ ...
3 ساعت قبل ... 51 درصد از پرسش شوندگان اعلام کرده بودند که درباره اینکه بار دیگر مرکل صدراعظم آلمان شود، تردید دارند و 46 درصد هم دید منفی خود را اعلام کرده بودند.

خوش آمدید

بستن